Raadsleden 

De gemeenteraad van Herselt bestaat uit 23 raadsleden.

Al de leden van het college van burgemeester en schepenen en de gemeenteraadsvoorzitter zijn eveneens lid van de gemeenteraad.

Zij worden in het overzicht hieronder niet opnieuw weergegeven.

Hun gegevens zijn terug te vinden onder de rubrieken "Burgemeester", "College van Burgemeester en Schepenen" en "Voorzitter gemeenteraad en raad voor maatschappelijk welzijn".

Battel Gerda Heide 51 014 54 02 67 0497 42 90 39 gerda.battel@hotmail.com
Broes Karen     0498 77 58 07 karenbroes@gmail.com
Helsen Katleen Averbodesesteenweg 67 014 54 80 75 0477 32 09 54 kathleen.helsen@provincieantwerpen.be
Korthout Ronny Berglaan 64     ronny.korthout1@telenet.be
Leirs Maria Oude Steenovenweg 11 016 69 73 79 0472 94 15 maria_leirs@skynet.be
Nuyens Lieve       lieve.nuyens@n-va.be
Ooms Wies Beningstraat 25   0475 24 82 92 wies_ooms@hotmail.com
Peetermans Luc Limberg 103   0495 38 59 64 luc.peetermans1@gmail.com
Schauwaers Warre Blauberg 16 014 71 03 64 0470 52 93 43 warre.schauwers@hotmail.com
Sterckx Geert       geert.sterckx8@telenet.be
Tubbax Tim Westerlosesteenweg 24   0495 28 65 12 tim_tubbax@hotmail.com
Van Bedts Evelien Ramselsesteenweg 224 / 1 / 02 016 82 32 20 0479 70 56 03 evelien_tachedebeaute@outlook.com
Van Dingenen Kristof Drie Eikenstraat 29   0468 11 28 32 kristofvandingenen@gmail.com
Van Reet Hilde Achter Kennes 8     hilde.vanreet@telenet.be
Van Thielen Christiane Begijnendijksesteenweg 81 016 69 74 10 0477 62 05 55 christiane.van.thielen@skynet.be
Voet Dolinda       dolinda.voet@skynet.be